Додела награда најбољим средњошколцима на такмичењима „Књижевна олимпијада“ и „Српски језик и језичка култура“ (Окружни ниво) на Филозофском факултету
Љубав према књижевности и матерњем језику чини чуда. Сјајна менторка и мотивисани и вредни ђаци су наше чудо!
Окружни ниво „Књижевне олимпијаде“ на Филозофском факултету у Нишу донео је нашој Милици Јовановић, ученици првог разреда, ПРВО место и РЕПУБЛИЧКИ пласман!Резултати Окружног такмичења из Српског језика и језичке културе донели су нову радост у нашу школу коју су представљале Лена Петровић, Милица Рашић и Ања Маринковић, ученице првог разреда (1-1) на челу са менторком Драганом Лукић. Подсетимо се да је наша школа била једина средња стручна школа у конкуренцији свих гимназија на овом такмичењу у овој категорији.
Честитамо ЛЕНИ ПЕТРОВИЋ на освојеном ТРЕЋЕМ месту, МИЛИЦИ РАШИЋ и АЊИ МАРИНКОВИЋ на учешћу.
Пред нама је Републичко такмичење!
Драгани Лукић, наставници и ментору, и дивној Милици Јовановић честитамо и желимо им пуно успеха у Сремским Карловцима!